معرفی خدمات ماکان

شرکت حسابداری و مالیاتی ماکان از سال 92 جهت انجام امور مالیاتی و حسابداری شرکت ها و موسسات در تهران تاسیس شده است و طی این سال ها با تلاش و انگیزه بالا و با تکیه بر دانش فنی خدمات حسابداری و خدمات مالیاتی با کیفیت بالا و دقت فراوان به کارفرمایان خود ارائه داده است. هم اکنون این شرکت صدها پرونده مالیاتی در تهران دارد.

لازم به ذکر است که شرکت حسابداری ماکان قبل از بستن قرارداد حسابداری و مالیاتی، مشاوره مالیاتی رایگان ارائه می دهد تا بتوانید بهترین تصمیم برای انجام امور مالیاتی و مالی شرکت خود بگیرید. پس همین حالا تماس بگیرید و مشاوره مالیات رایگان دریافت کنید.

برنامه ریزی توسعه برای شرکت ها در زمینه حسابداری توسط شرکت حسابداری ماکان
حسابرسی دقیق و کاملا روشن به امور و حساب های تمام شرکت های ایران

خدمات مالیاتی

برسی دقیق و با حساسیت بالا در زمینه های مالی

خدمات حسابداری

حسابرسی دقیق و با کیفیت عالی ماکان

خدمات حسابرسی

برسی نقطه به نقطه تمام حساب ها با شرکت توسعه حسابداری ماکان

مشاوره مالیاتی

همکاری با بیش از صد شرکت معتبر توسط شرکت ماکان

خدمات ثبتی و حقوقی

بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار در هنگام شروع فعالیت تجاری آشنایی با تکالیف مالیاتی و قانونی ندارند و همچنین با تغییر قوانین مالیاتی و دستورالعمل های اجرایی مربوط به قوانین مالیاتی شرکتها و موسسات باید خدمات مالیاتی که در متن قانون آمده است را رعایت و اجرا کنند.

کسب و کارهایی که از خدمات حسابداری بهره‌ مند نیستند، احتمال شکست همواره تهدیدشان می‌کند و ممکن است مشکلاتی بزرگ در امور حسابداری آن‌ها رخ دهد. توصیه می‌ شود تمام کسب و کارها برنامه‌ای برای استفاده از خدمات حسابداری شرکت ماکان داشته باشند تا از جلوی مشکلات احتمالی آینده را بگیرند.

حسابرسی یک نیاز اساسی برای اقتصاد هر شرکتی است تا مدیران بتوانند نقدینگی آن را حفظ کنند. اشتباهات مالی تنها در صورتی رخ می‌دهند که هیچ‌گونه نظارتی بر روی نقدینگی کسب و کار انجام نشود. کسب و کارها می‌توانند با عقد قرارداد با موسسه حسابرسی ماکان، این اتفاقات را به صفر برسانند.

ماکان یک رهبر بالقوه در مشاوره مالیاتی شرکت‌ ها است و قبل از اینکه خدمات مالیاتی شرکت‌ ها را انجام ‌دهد، به آنها مشاوره مالیاتی ارائه می‌دهد. ما آگاهانه گام برمی داریم چرا که هر کسب و کاری دارای هدفی متفاوت بوده و در مورد برنامه ریزی مالیاتی به یک رویکرد مناسب نیاز دارد.

ارائه تمامی خدمات ثبت و تغییرات به شرکت ها و موسسات، ثبت برند و لوگو، کد اقتصادی، کارت بازرگانی، جواز کسب، پروانه بهره برداری، و رفع نیازهای حقوقی و ثبتی مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن به همراه مشاوره تخصصی در همه زمینه ها توسط موسسه ماکان

ماکان | متمایز و منحصربفرد

الماس شرکت ماکان

تجربه کاری

+ 9 سال

کیس

مشتریان

500+ کسب و کار

زندگی

اعضای تیم

30+ متخصص

وب پیج

خدمات

10+ خدمت تخصصی