بررسی دقیق حساب های مالی توسط شرکت ماکان با بیش از بیست سال سابقه در این زمینه

خدمات شرکت حسابداری ماکان

دقیق و شفاف با خدمات منحصربفرد

شرکت حسابداری و مالیاتی ماکان از سال 92 جهت انجام امور مالیاتی و حسابداری شرکت ها و موسسات در تهران تاسیس شده است و طی این سال ها با تلاش و انگیزه بالا و با تکیه بر دانش فنی خدمات حسابداری و خدمات مالیاتی با کیفیت بالا و دقت فراوان به کارفرمایان خود ارائه داده است. هم اکنون این شرکت صدها پرونده مالیاتی در تهران دارد.

لازم به ذکر است که شرکت حسابداری ماکان قبل از بستن قرارداد حسابداری و مالیاتی، مشاوره مالیاتی رایگان ارائه می دهد تا بتوانید بهترین تصمیم برای انجام امور مالیاتی و مالی شرکت خود بگیرید. پس همین حالا تماس بگیرید و مشاوره مالیات رایگان دریافت کنید.

ماکان | متمایز و منحصربفرد

الماس شرکت ماکان

تجربه کاری

+ 9 سال

کیس

مشتریان

500+ کسب و کار

زندگی

اعضای تیم

30+ متخصص

وب پیج

خدمات

10+ خدمت تخصصی

معرفی شرکت حسابداری ماکان

تجربه نزدیک به 10 ساله شرکت حسابداری ماکان، به عنوان یک شرکت حسابداری موفق و ارائه خدمات مالی به شرکت‌های بزرگ و صاحب نام، باعث شده تا شرکت‌های متعددی از خدمات ما استفاده کنند. ماکان با استفاده از جدیدترین روش‌ها و تسلط به تمامی قوانین و موضوعات قانونی، سعی در رسیدگی به امور مالی کسب و کار شما دارد. شرکت حسابداری ماکان، سکویی است که می‌توانید برای پرتاب شرکت خود از آن انتخاب کنید.

چرا شرکت حسابداری ماکان، بهترین است؟

ما در ماکان، سال ها کوشیده ایم، بهترین نتایج را برای کارفرمایان رقم بزنیم.

همکاری با شرکت ماکان

تیم متخصص

بکارگیری کارشناسان زبده و متبحر با کارایی بالا

وقت شناسی تیم حساب داری ماکان

تسریع در انجام

اجرای منظم و مدون امور مالی و حسابداری

برسی مالی شرکت های ایرانی وخارجی توسط شرکت ماکان

دقت در عمل

بررسی دقیق و موشکافانه حین رسیدگی به پرونده ها

دید گسترده شرکت حسابداری ماکان

جامعیت خدمات

ارائه صفر تا صد خدمات جامع مالی و حسابداری

ماکان | ارائه دهنده خدمات نوین و کارآمد

کیفیت بالا و تعهد اخلاقی در کار باعث شده است که شرکت حسابداری ماکان جز بهترین شرکت های حسابداری در تهران شود و خود را از بقیه رقبا متمایز کند. هدف این شرکت انجام صفر تا صد خدمات مالیاتی به مشتریان خود می باشد و تا حصول نتیجه در کنار مدیران شرکت ها می باشد.
این شرکت حدود 80 درصد پرونده های مالیاتی در هیئت های حل اختلاف مالیاتی خود پیروز شده است و از این حیث رضایت 100 درصدی کارفرمایان خود را دارد  که این بزرگترین سرمایه و افتخار شرکت می باشد. پرسنل با تجربه و نظارت مستمر در انجام کار و بروز نگهداشتن دانش فنی پرسنل شرکت حسابداری ماکان راز موفقیت و پیشرفت شرکت می باشد.
در این مجموعه به صورت مداوم به پرسنل شرکت، آموزش حسابداری و مالیاتی ارائه می شود و از متد های روز دنیا جهت انجام کار استفاده شده است و همچنین از ساختار اداری خاصی در انجام کار استفاده شده که باعث می شود خطای انجام کار مالیاتی کاهش یابد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

تماس سریع با ماکان