نکاتی ک قبل از ارسال اظهارنامه مالیاتی کارفرمایان باید رعایت کنند!

با سلام خدمت تمام کاربران وب سایت شرکت حسابداری ماکان، دوستان امروز میخواهیم به چهار نکته از مهمترین کارهایی که قبل از ارسال اظهارنامه مالیاتی باید به آن ها توجه داشته باشید را با هم مرور کنیم. اول اینکه مهلت ارسال اظهارنامه مالیاتی ۴ ماه پس از پایان سال مالی شرکت هستش و استثنائا امسال هم بدلیل شروع ویروس کرونا و شرایط کنونی، ۲ ماه نیز به زمان ارسال اظهارنامه اضافه شده است.

نکته ای که تمام کارفرمایان و مودیان مالیاتی باید به آن توجه ویژه ایی داشته باشند این است که حتما تکمیل ثبت نام کد اقتصادی را قبل از ارسال خود اظهارنامه فراموش نکنید! نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشت این است که مراحل دریافت کد اقتصادی هم باید حتما به مرحله ۴۵ رسیده باشد وگرنه امکان ارسال اظهارنامه مالیاتی برای شما مودیان عزیز مقدور نخواهد بود.

و نکته آخر که بسیار مهم می باشد این است که شما باید تمام حساب های بانکی شرکت را در سامانه کد اقتصادی دولت ثبت کنید. جهت دریافت مشاوره مالیاتی رایگان میتوانید با یکی از شماره تماس های شرکت حسابداری ماکان ارتباط گرفته و سوالات و ابهامات خود را از کارشناسان این مجموعه جویا شوید تا از بهترین راه حل به نفع خود استفاده کنید.

شرکت و موسسه حسابداری ماکان !

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *