در این پست به بررسی و توضیح جرائم خطرنام مالیات بر ارزش افزوده پرداخته شده که تمام کارفرمایان و مودیان گرامی باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند تا دچار زیان های مالی و مالیاتی نشوند.

جرائم خطرناک مالیات بر ارزش افزوده را یاد بگیرید!

در این پست به بررسی و توضیح جرائم خطرناک مالیات بر ارزش افزوده پرداخته شده که تمام کارفرمایان و مودیان گرامی باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند تا دچار زیان های مالی و مالیاتی نشوند. کارفرمایان و مودیان عزیز؛ در صورت عدم اجرای هر گونه از تکالیف مالیاتی مربوط به نظام مالیات بر ارزش افزوده؛ ما مشمول جرائم ماده ۲۲ و ۲۳ قانون مالیات بر ارزش افزوده خواهیم شد و در صورت عدم ثبت نام؛ مودیان ۷۵٪ مالیات متعلقه جریمه می شوند!

این یعنی اگر شما در تاریخ ۹۹/۰۱/۰۱ مشمول بودید و در آن زمان باید ثبت نام ارزش افزوده خودتان را انجام می دادید ولی در تاریخ ۹۹/۰۶/۰۱ این کار را انجام دادید! در این صورت برای فصل بهار؛ به میزان مالیات متعلقه به شما؛ امکان دارد تا ۷۵٪ شامل جریمه شوید! نوع دوم جریمه به این صورت هست که در صورت عدم صدور صورتحساب باعث میشود تا شما ۱ برابر مالیات متعلقه به شما شامل جریمه شوید.

در صورتی که شما هم مشمول جریمه های سنگین مالیاتی شده اید می توانید با شماره تماس های ماکان تماس گرفته و از خدمات مالیاتی و مشاوره مالیاتی این مجموعه بصورت کاملا رایگان استفاده کنید و بهترین تصمیم را برای جرائم مالیاتی کسب و کار خود اتخاذ کنید.

 

شرکت و موسسه حسابداری ماکان!

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *